Skip links

Halı Nasıl Daha Parlak Olur?

Wieberr halı şampuanı tüm Halılarda güvenle kullanabileceğiniz konsantre bir üründür. Nötr pH değerleri ve amfoterik yapısı ile halılarınızın kolay durulanmasını sağlar. Nötr pH sayesinde yıkam sonrasında kurutma odasında kurutulan halılarda sararmaya neden olmaz.

Wieberr Pilatinium halı şampuanın yapısındaki özel formülü sayesinde halılarınızı bol köpük ile leke ve kirleri temizlerken az miktarda su ile halılarınızın kolay durulamasını sağlayarak işletmenizin su tasarrufu yapmanızda yardımcı olur.

Wieberr platinium halı şampuanı ile yıkanan halılar, şampuanın içerisideki mikro kristalin yapıdaki silikon partikülleri sayesinde daha yumuşak ve daha parlak bir görünüm kazanmış olur ve halı üzerinde deterjan tortusu bırakmaz.

Kulanım Talimatı:

OTOMATİK halı yıkama makinelerinde kullanmak için 1 litre halı şampuanı 100 litreye kadar su ile karıştırılarak kullanılabilir. El tipi yerde yıkama makinelerinde kullanmak için 1 litre halı şampuanı 50 litreye kadar su ile karıştırılarak yıkama işlemi yapılabilir.

Otomatik makine ile yapılan yıkama işleminde 20 litre halı şampuanı ile 3000 m2 ye kadar halılarınızı yıkayabilirsiniz.

El tipi makine ile yapılan yıkama işleminde 20 litre halı şampuanı ile 1500 m2 ye kadar halılarınızı yıkayabilirsiniz.

Evsel temizlik işlemlerinde koltuk yıkama esnasında kullanılabilir. Yıkama işlemi için 1 litre ürün 30 litreye kadar su ile karıştırılabilir. Koltuk üzerine püskürtünüz, fırçalama makinesi ile fırçalayınız ve vakum yapınız. Aşırı lekeli bölgelere konsantre olarak püskürterek leke sökme işlemini kolalıkla yapılabilir.

Yorumunuz

Adınız Soyadınız*

Web Siteniz

Yorumuz