Skip links

Kurumsal

Kalite
Kimyamızda Var!

Gizem Makina ve Kimya Sanayii olarak üretim hayatına başlayan firmamız 2014 yılında yeni bir yapılanma ile öz sermayesini artırarak Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş. olarak değiştirmiştir.

Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş. kurmuş olduğu tesislerde son model makine parkuru ile donatılmıştır. Firmamızın tescilli Wieberr, Nerowax, Wiatech, Skaria, Shower markaları adı altında oto bakım ürünleri, temizlik maddeleri, halı bakım ürünleri, boya koruma, pasta cila ve makina üretimi yapmaktadır.

Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş. yüksek teknolojisi ve geniş AR-GE imkanları sayesinde sektörde oluşabilecek talepler doğrultusunda dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Başta iç piyasada rakipsiz olmayı hedefleyen firmamız başta Belçika, Hollanda, Fransa, Almanya; suudarabistan, Kazakistan,Azerbaycan ve Rusya olmak üzere 2016 yıl sonu itibariyle 23 ülkeye ihracatlarımız gerçekleşmiştir.

Koçkar Makina Kimya Sanayii A.Ş.’nin Bilim Sanayii ve Teknoloji Bakanlığından alınmış olan SAN-TEZ ve Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinden alınan BAP projeler başarıyla tamamlanmıştır.

Firmamız Üretim ve Pazarlamasında TÜRK AK Onaylı ISO 9001 – ISO 14001 Kalite Belgesiyle Kalitesini Tescillemiştir.